100 днів роботи ректора Валерія Семенця 100 днів роботи ректора Валерія Семенця


 Для кожної людини, яка займає керівну посаду, особливо якщо вона відповідально ставиться до роботи, 100 днів — дуже важлива дата. Саме «100 днів» у демократичних країнах, де на більшість керівних посад кандидати обираються громадою, прийнято вважати першим серйозним періодом, за який посадовець повинен відзвітувати. 

Так 9 червня виповнилось 100 днів з того моменту, як заступник голови — керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев представив колективу Харківського національного університету радіоелектроніки новообраного керівника вишу — доктора технічних наук, професора Валерія Семенця.

 

Що ж вдалось зробити команді ректора ХНУРЕ за ці 100 днів?

 

Для абітурієнтів, які в цьому році вже будуть визначатися з вибором навчального закладу, Харківським університетом радіо­електроніки було проведено спеціальні олімпіади та змагання.

 

А саме:

«Всеукраїнська олімпіада для вступників».

«Програмування мобільних роботів».

«Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій».

 

А також інші олімпіади та заходи для школярів, які додадуть вступникам додаткові бали до сертифікату ЗНО, а також познайомлять їх із закладом та наукою, дадуть краще усвідомлення вибраної спеціальності. Крім того, понад двісті абітурієнтів з різних куточків України прийняли запрошення Харківського національного університету радіоелектроніки і прийшли до вишу на День відкритих дверей.

 

Для студентів

Якісна, професійна та сучасна освіта — головний вектор роботи керівництва ХНУРЕ. Підтверджуючи цю тезу, можна згадати всі ті програми та проекти, які наразі діють та втілюються в університеті. Наприклад, Харківський національний університет радіоелектроніки уклав договір про реалізацію програми подвійного дипломування з польським Університетом Економіки в Бидгощі, вдало проводить всеукраїнські студентські олімпіади, бере участь у організації та проведенні наукових семінарів, виставок і конкурсів.

 

Для співробітників:

Було підвищено заробітну платню.

Проведено конкурс на заміщення вакантних посад 4 деканів та 10 зав. кафедр. Конкурсу не було декілька років. З переможцями підписані контракти.

Зроблені перші кроки до фінансової самостійності кафедр.

Сформовано наглядову раду.

 

Міжнародна діяльність:

ХНУРЕ відвідала делегація високопосадовців зі США.

Харківський національний університет радіоелектроніки відвідав керівник компанії «Giuliani Security & Safety LLC» Джон Хувейн, який готує звіт про соціально-економічний розвиток Харкова для радника Президента США Д. Трампа, колишнього мера Нью-Йорка Рудольфа Джуліані. Делегацію ознайомили з сучасними науково-технологічними розробками та досягненнями закладу.

Делегація організації «Human Study e.V».

У Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулася зустріч ректора ХНУРЕ Валерія Семенця з представником організації «Human Study e.V» Крістіаном Шлірфом і директором Українського НДІ протезування, протезобудування та відновлення працездатності Антоніною Салєєвою, під час якої сторони обговорили можливості розвитку кафедри біомедичної інженерії.

 

ХНУРЕ відвідала делегація з КНР

25 травня Харківський національний університет радіоелектроніки відвідала делегація представників високотехнологічної корпорації «China Aerospace Science and Technology Corporation» для знайомства з освітнім закладом, його науковим потенціалом і можливостями.

 

Іміджеві проекти

З метою підвищення іміджу закладу та зацікавленості зі сторони абітурієнтів, адміністрація університету постійно бере участь у різноманітних освітянських, наукових та кар’єрних виставках.

 

Співробітництво:

Радіоастрономічний інститут та ХНУРЕ побудують радіотелескоп.

ХНУРЕ та IBM підписали меморандум про взаєморозуміння, який дасть можливість вишу освоїти передові технології компанії IBM для використання в процесі впровадження та розповсюдження концепції IBM Internet of Things, Cloud Computing and Big Data у навчальному процесі та під час проведення некомерційних наукових досліджень. 

Ректор ХНУРЕ, професор Валерій Семенець взяв часть у роботі  форуму ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Республіки Польща.

 

ХНУРЕ підписав угоду з польським Університетом Економіки в Бидгощі про реалізацію програми подвійного дипломування.

 

 

 

Оставить комментарий
ФИО *
Контактные телефоны
Текст сообщения *
Ваш e-mail *
captcha

Поля, отмеченные *, являются обязательными для заполнения