Новости12.07.2018  Як захиститися від недобросовісних працівників дізнались роботодавці Богодухівщини


Фахівці Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості провели робочу зустріч із роботодавцями. Обговорювали питання легалізації зайнятості населення.

 

Учасники заходу розглянули ситуацію на ринку праці в районі, проблеми у працевлаштуванні безробітних громадян, прояви дискримінації. Особлива увага була акцентована на перевагах легального працевлаштування робітників на підприємствах, таких як: можливість компенсації витрат роботодавця у розмірі єдиного внеску, підготовки кваліфікованих спеціалістів безпосередньо на робочому місці, можливість проведення стажування студентів вищих та учнів професійно-технічних навчальних закладів на підприємствах, задоволення потреб у робочій силі при виконання певних видів робіт, які потребують тимчасових працівників тощо.

 

Роботодавці цікавились питаннями індексації заробітної плати, штрафними санкціями за порушення та підставами для проведення перевірки.

 

За результатами зустрічі присутні домовились про подальшу співпрацю з метою працевлаштування безробітних громадян та підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/yak-zahystytysya-vid-nedobrosovisnyh-pracivnykiv-diznalys-robotodavci-bogoduhivshchyny

 


← Вернуться обратно