Новости11.07.2018  Люботинцям розповіли як безкоштовно отримати правову допомогу

 

Фахівці Люботинської міської філії Харківського обласного центру зайнятості разом з правниками надали юридичні консультації безробітним. Для них організували інформаційний семінар щодо можливості отримання безоплатної правової допомоги.

На заході висвітлювали питання, пов’язані з легалізацією зайнятості, порядком нарахування мінімальної заробітної плати, особливістю укладення трудової угоди та цивільно-правового договору на виконання роботи або надання послуги.

 

Учасникам семінару розповіли про порядок надання безоплатної правової допомоги та категорії громадян, які мають право її отримати. Зокрема йшлось, що найбільш вразливі категорії громадян – малозабезпечені, інваліди, ветерани війни, учасники АТО, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та інші, можуть скористатись послугами адвокатів щодо складення процесуальних документів, представництва інтересів в судах.

 

Безробітні мали змогу отримати відповіді на питання щодо відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю, про порядок залучення до роботи в понаднормовий час, про розміри оплати такої роботи.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/lyubotyncyam-rozpovily-yak-bezkoshtovno-otrymaty-pravovu-dopomogu

 


← Вернуться обратно